Viktor Halasiuk: "Розвивати власну промисловість та дбати про робочі ..."

Viktor Halasiuk в facebook:

Розвивати власну промисловість та дбати про робочі місця і доходи українців, а не шукати лише як догодити іншим країнам! Об этом сообщает eldago.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дякую, Дональде, не треба!

Президент Трамп має оголосити про постачання 2 мільйонів тонн американського вугілля в Україну. Президент Порошенко подає це як свою ... велику перемогу. А я переконаний, що це велика поразка України!!

Замість того, щоб розвивати вітчизняну вуглевидобувну галузь, більше видобувати свого вугілля, створювати робочі місця для українських шахтарів - влада виводить валюту за кордон і фінансує іноземних шахтарів. І ці іноземні контракти оплачуються за кредити МВФ, в обмін на які влада хоче продати землю, підвищити пенсійний вік і закрити багато шкіл і лікарень. А Порошенко не скаже скільки сплачуватимуть українці за електрику, вироблена з дорогого російського чи американського вугілля! Космічні ціни!!!

Трамп, як і обіцяв, створює робочі місця для американців за наш рахунок. А наші люди з такою дебільною політикою влади ніколи не матимуть роботи. Категорично неправильно!! Це антидержавна політика, яка прирікає українців на бідність. У моєї команди інша політика українцям - роботу і гідне життя!!

Наш План відновлення економіки і забезпечення українців роботою https//www.slideshare.net/mobile/galasyuk/ss-74324750

і тут http//w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1pf351161588

ТОП новости

Вход

Меню пользователя