Військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО


У Повітряних силах ЗСУ розробляється нормативно-правова документація, яка дасть змогу облаштувати мережу військових аеродромів, вертодромів і злітно-посадочних майданчиків за стандартами НАТО.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«У Повітряних силах спільно з Управлінням регулювання діяльності державної авіації України завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів до стандартів Альянсу», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вже напрацьовано низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України.

«Зміни розроблено на підставі узагальненої міжнародної практики сертифікації аеродромів і положень чинного Повітряного кодексу України. Крім того, в документі враховано результати досліджень із забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також нормативні документи, стандарти і практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та Організації Північноатлантичного договору», – повідомив начальник інженерно-аеродромної служби тилу логістики Командування ПС ЗСУ Віталій Застава.

Правила містять вимоги щодо облаштування аеродромів і вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків з метою гарантування безпеки польотів за визначених експлуатаційних мінімумів. В інженерно-аеродромній службі тилу логістики очікують, що новий документ набуде чинності ще до кінця року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/viyskovi-aerodromy-adaptuiut-do-standartiv-nato/” Об этом сообщает novini-zt.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя