Леонід Щербинко (активіст): У диспетчерській службі "Київобленерго" працюють некомпетентні людиУ понеділок, 10 лютого, чимало таращан відчули на собі наслідки негоди. В кількох районах міста зникла електроенергія внаслідок аварійних ситуацій. Ну, це все зрозуміло. Але на практиці для себе відчув роботу диспетчерської служби Обленерго, якій сміливо можна ставити 1 за 12-бальною шкалою.

Об этом сообщает Роспрес


На мій дзвінок після тригодинного відключення світла, працівниця "на проводі" довго мешкалася і відповідала "дивно", "це де?", "а індикатор світиться?", "а автомати не вибило?", "а у сусідів є світло?" і т.і. Це після названної адреси. За кілька хвилин, вже на вулиці, вдалося самотужки з’ясувати по вулиці від людей, що на ТП серйозна проблема і ремонтники над нею працюють.


Тому питання — для чого та централізована диспетчерська служба, яка некомпетентна на місцях в подібних ситуаціях і вводить людей в оману, бо записавши мої дані, оголосила чекати вдома аварійну службу. Яку службу, коли сотні обійсть одночасно обезточені? А я свій дорогоцінний час міг би використати за іншим більш корисним призначенням... Добре, ці питання безпосередньо до керівництва Обленерго. Але є ще питання до таращан. Як вважаєте, а наша міська влада має в таких випадках якось долучатися до подібних подій? Ну, хоча б, мати на своєму сайті, чи на якихось інших інформаційних ресурсах рубрику повідомлень для жителів про аварійні і планові відключення, інші важливі для людей новини. Для прикладу приводжу таку сторінку від наших найближчих сусідів.


На останок хочу висловити величезну подяку хлопцям-електрикам з аварійних бригад, які під холодним вітряним дошем робили свою роботу і вже під ніч зуміли ліквідувати аварію. На власні очі о дев’ятій годині вечора бачив їх роботу. І в спілкуванні вони також молодці! Тому виникає до міської влади ще одне запитання: чи існує якесь заохочення для тих, хто рятує таращан від аварій і допомагає громаді? Незалежно від відомчої підпорядкованості...Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/02/11/sherbinko-leonid-aktivist-u-dispetcherskij-sluzhbi-kiyivoblenergo-pracyuyut-nekompetentni-lyudi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя